Jesteśmy solidną firmą budowlaną. Ralizujemy cele wytyczone przez Klienta.

Każdą naszą budowę traktujemy jak wyzwanie gdzie najważniejsze jest pełne zadowolenie klienta. Posiadamy duże doświadczenie w branży budowlanej, a zatrudniając jedynie wykwalifikowaną kadrę pracowniczą możemy poszczycić się solidnym i terminowym wykonywaniem prac.

Poznaj nasskontaktuj się

Funkcjonalność

Przemyślane projekty są wynikiem wielogodzinnej pracy architekta oraz całego naszego zespołu co pozwala na uzyskanie dobrze zaplanowanej przestrzeni. Przed przystąpieniem do prac budowlanych wykonujemy wizualizację i aranżację wnętrz aby potwierdzić należytą funkcjonalność i maksymalny komfort dla przyszłych mieszkańców.

Poznaj nas lepiej

Dbałość o detale

Wszystkie elementy budynku wykonujemy z należytą starannością, normy budowlane zaostrzyliśmy do maksimum. Na naszej budowie nie ma miejsca na pomyłki, nad całością prowadzi nadzór wykwalifikowany kierownik budowy wraz z inżynierem architektem.

Funkcjonalność i Wygoda

Każdy obiekt możemy wyposażyć zgodnie z zaleceniami klienta w nowoczesne systemy: pompy ciepła, klimatyzatory, domofony, kamery IP, elektryczne rolety, instalacje TV SAT, inteligentne instalacje elektryczne.

Nowa inwestycja

W przygotowaniu.

Najwyższej jakości materiały

Wszystkie elementy zarówno te widoczne jak i te niewidoczne np. konstrukcyjne wykonujemy zgodnie z projektami przy wykorzystaniu wysokiej jakości materiałów. Zaopatrujemy się w renomowanych hurtowniach, które są gwarancją pochodzenia i jakości materiałów budowlanych. Wspieramy polskich producentów materiałów budo

Osiedle Radzymin

Komfortowe, kameralne osiedle, zlokalizowane w miejscowości Radzymin.

Chcesz zobaczyć więcej ?
Masz pytania ?

Wirtualny Spacer

Spacer Zewnętrzny
Spacer Zewnętrzny
Styl Nowoczesny
Styl Nowoczesny
Styl Klasyczny
Styl Klasyczny

Sziedziba Firmy

ul. Kilińskiego 21 LOK. 48
05-250 Radzymin